Teatr

"Alicja w krainie czarów"

Musical

"Ania z Zielonego Wzgórza"

Transmisja na żywo wyreżyserowanego przeze mnie spektaklu "Ania z Zielonego Wzgórza", wybranego przez TVP w ramach projektu "Internetowy Teatru TVP dla szkół" (spektakl zgromadził około 16 000 widzów)

"Marionetka"

Monodram muzyczny w wykonaniu Joanny Waluszko na scenie Platformy Artystycznej O.B. O.R.A., prezentowany podczas festiwalu teatralnego MALTA

Monodram muzyczny zainspirowany wspomnieniem o Judy Garland. To historia z jej biografii, piosenek i tekstów. O poszukiwaniu własnej siły wewnętrznej, która w nas istnieje wbrew wszelkim schematom, kodom, mechanizmom i systemom. Teatr, scena, światło, dźwięk są jej sprzymierzeńcami. Dzięki temu możemy opowiedzieć o tym do czego podświadomie tęsknimy - może do nas samych, czystych, niezarzuconych złotymi regułami. Ta historia dzieje się codziennie i może przydarzyć się każdemu. Czas o tym powiedzieć, zanucić, przypomnieć - by nie stać się MARIONETKĄ.

"Piosenka jest dobra na wszystko"

spektakl oparty na piosenkach Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory

"Kto się boi Wirginii Woolf?"

„Kto sie boi Wirginii Woolf?” to historia pewnego towarzyskiego spotkania, które staje sie dla jego uczestników wielka, burzaca ich dotychczasowy porzadek psychodrama. George i Marta, nieprzecietnie inteligentne, a co czesto za tym idzie w parze, zdystansowane od kulturowo przyjetych ról plci malzenstwo, prowadzi na oczach ulozonej, stereotypowej i pozornie bezkonfliktowej pary psychologiczna wojne o nieslychanej mocy razenia. Prezentuja oni przed swoimi goscmi okrutny, utkany z fikcji i rzeczywistosci spektakl. Nick i Zabcia znajduja sie w potrzasku towarzyskim i konsekwentnie zostaja wciagnieci w wir konfliktów i nikczemnosci.

"Pożarcie królewny Bluetki"

"Ania z Zielonego Wzgórza"

Musical dla młodzieży

"Tajemniczy Mr Love"

"Pożarcie królewny Bluetki"

O mnie

Monika Martini-Madej - reżyser, artysta plastyk, twórca animacji, scenograf. Od wielu lat zajmuję się sztuką w wielu jej odsłonach. Zapraszam!

kontakt

Telefon: 501 784 393
Email: mm@madejs.eu